DK Proje
YENİ NESİL YAPI TEKNOLOJİLERİ

DK Proje uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunar.

 

dk proje 2004 - 2005 yılında Bursa’ da faaliyet göstermeye başladı. İnşaat sektöründe edindiği bilgi birikimi ve tecrübeler ile firmamız her geçen gün daha iyiyi sunmakta ve önceki yaptığı hizmetlerden aldığı övgülerle gelecekte daha büyük övgüleri hak etmeyi amaçlamaktadır. Firmamız inşaat sektöründe betonarme, çelik, ahşap, yığma, prefabrik inşaat teknikleri ile yapılabilecek endüstriyel, konut, S.M.Ö.  yapılar için uygulama projeleri üretmektedir. Deniz-Karaca Mühendislik bugüne kadar gerçekleştirdiği yapı hizmetleriyle inşaat sektöründe belli bir kariyere sahip olmuş ve alanında sürekli yükselişte olan bir grafik çizmiştir. Yapı sektöründe genelde firmalarda aranan özellik en iyi hizmeti en uygun fiyata sunan bir kimlikteki firma arayışıdır.

Deniz-Karaca Mühendislik size kalite ve hizmet açısından daha yakın olmak için internetten de sesini duyurma kararı almış ve bizi seçen müşterilerimize gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanma imkânı sunmayı amaçlayarak bu Internet sitesini yayına açmıştır.

FİRMAMIZ  BİLİMSEL, HATASIZ, HIZLI VE ZAMANINDA PROJE ÜRETMEYİ HEDEF EDİNEREK, GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNİN PROFESYONEL BİR PROJE OFİSİNE SAĞLADIĞI HER TÜRLÜ OLANAĞA SAHİPTİR.

En iyi
koşullarda
en
akılcı
çözümleri
sizlere
sunuyoruz:
1

MİSYONUMUZ!

Biz, inşaat müteahhitliği ve ona bağlı yan sektörlerde; Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda, en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız. Ülkemizin güçlü inşaat sektörü ihtiyacını karşılarken, uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar, her koşulda üretime katkıda bulunur, kaliteli iş yapar ve her yönden bize güven duyulmasını sağlarız.

 

Özel karakterde, teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir, her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır, yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız Buraya kadar söylediklerimizin kısaca özeti: "Misyonumuz teknolojiyi müspet bilimlerle harmanlayıp, yapı sektöründe siz değerli müşterilerimize ulaştırmak ve ülkemize katma değerler sağlamaktır."

2

VİZYONUMUZ!

Deniz-Karaca Mühendislik, teknik ve ekonomik olarak en son sistemleri kullanan, uluslararası alanda sektörle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların tanıdığı, güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firmadır. Belirli uzmanlık konularında en iyi olmayı başarmış, sadece yurt içinde değil, aynı zamanda yurt dışında da tanınan ve güvenilen bir isimdir.


Bir sonraki işini daha da kaliteli yaparak, sektöründe uzmanlık sahibi olduğu yelpazeyi sürekli genişleterek, ulaştığı düzeyi uluslararası arenaya taşıyarak Türkiye'nin ilk 3, dünyanın ise ilk 100 inşaat firması arasına girmeyi hedeflemektedir.


İLETİŞİM